Bezvětrné město, kniha první – Eléonore Devillepoixová

Akce Měkká vazba
449 Kč –20 %
Devillepoixova Eleonore Bezvetrne mesto paperback v4
449 Kč –20 % 359 Kč 326 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vstupte do Hyperboreje, tajemného věžatého města rozděleného do sedmi úrovní. Zbrusu nový a velkolepý magický svět se představuje!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Absolutistický vládce basileus se obklopuje mocnými ministry, kteří mají městu vládnout. Nejchudší obyvatelé žijí na první úrovni, zatímco ti nejbohatší, kteří zastávají důležité politické role, obývají sedmou.

Devatenáctiletý Lastyanax právě dokončil studia a stal se mágem. Chystá se začít zdolávat mocenský žebříček postupně, avšak záhadná smrt jeho mentora Palata ho náhle vymrští až na vrchol. Na cestě plné politických nástrah se setká s Arkou, mladou bojovnicí vychovanou Amazonkami, která do města přijela teprve nedávno. Pyšní se talentem najít východisko z velmi nebezpečných situací, což se hodí, protože je přitahuje jako magnet.

On hledá vraha svého učitele, ona zase svého otce, kterého nikdy nepoznala. Aby mohli překonat všechna spiknutí ohrožující město a najít odpovědi na své otázky, budou se muset naučit spolupracovat. Velmi rychle se ocitají v kolotoči intrik a společnými silami začnou rozkrývat prohnilost a zkorumpovanost města. 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2022
472
brožovaná
130 x 200 mm
Ladislav Václavík
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2022
472
Vazba
Rozměr
Překlad
brožovaná
130 x 200 mm
Ladislav Václavík

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Eléonore Devillepoixová (nar. 1991)

Eléonore Devillepoixová
Francouzská autorka fantasy románů. Vystudovala filozofii na Sorbonně a environmentální politiku na London School of Economics. Pracuje v Evropském parlamentu v Bruselu. Znalost politického prostředí a diplomacie se promítla i do jejího debutu. Bezvětrné město (2020) je prvním dílem fantasy dilogie. Ve volném čase Eléonore hraje ragby a famfrpál.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: