Billy Summers – Stephen King

Akce Pevná vazba
480 Kč –20 %
King Stephen Billy Summers vazana
480 Kč –20 % 384 Kč 349 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

I správný chlap může dělat špinavou práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Billy Summers je nájemný vrah, nejlepší ve svém oboru. Ale jeho cíl musí být špatný člověk. Jen díky tomu může spát. A teď chce skončit. Nejprve však musí dodělat poslední džob. Je jedním z nejlepších ostřelovačů na světě, vyznamenaný válečný veterán z Iráku, Houdini, pokud jde o mizení po akci. Co by se tedy mohlo pokazit? Možná všechno.

Nová Kingova kniha je částečně detektivkou a válečným příběhem, ale také románem o lásce, štěstí, osudu a složitém hrdinovi, který stojí před poslední možností vykoupit se.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Beta Dobrovský
2022
416
vázaná
145 x 205 mm
Adéla Bartlová
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Beta Dobrovský
2022
416
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 205 mm
Adéla Bartlová

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Stephen King (nar. 1947)

Stephen King
Mistr hrůzy či Král hororu – těmito tituly bývá označován jeden z nejprodávanějších a nejproduktivnějších autorů současnosti. Vystudoval anglickou literaturu, krátce pracoval v prádelně, rozvážel noviny nebo učil. Spisovatelskou dráhu odstartoval v roce 1974 románem Carrie. Proslavil se zejména jako autor hororů, ale píše také thrillery nebo sci-fi a fantasy. Knihy Stephena Kinga úspěšně propojují fiktivní svět se světem reálným. Do atmosféry obyčejného života, kterou autor umí mistrně navodit, postupně zasazuje prvky nadpřirozené, nezřídka gradující v naprosté inferno. Píše o umělcích potýkajících se s tvůrčími problémy a pronásledovaných nadpřirozenými silami, o zlu na malém městě, o násilí páchaném na ženách nebo o dětském vidění světa. Na motivy Kingových děl byly natočeny snímky Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená míle, které se řadí mezi desítku nejlepších filmů všech dob.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: