Černá krabice – Joe Hill

Akce Pevná vazba
360 Kč –20 %
Hill Joe Cerna krabice vazana sirsi
360 Kč –20 % 288 Kč 262 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Judas Coyne se duchů nebojí. Ale měl by hodně rychle začít...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Judas Coyne býval jedním z death-metalových bohů. Jeho výstřelky z mládí jsou proslulé, stejně jako záliba v podivnostech. V jeho děsivé sbírce se najdou sadistické filmy, ale také kuchařka pro kanibaly nebo oprátka z oběšence.

Přesto v ní není nic tak neobvyklého, strašlivého a především lákavého jako předmět, na který narazil v jedné internetové aukci: Prodám nejvyšší nabídce ducha svého nevlastního otce... Za tisíc dolarů se Judas stane pyšným majitelem saka po mrtvém muži, v němž údajně přebývá jeho duch.

Judas nemá strach. S duchy bojoval celý život – s duchem násilnického otce, duchy lásek, které bezohledně opouštěl, členů kapely, jež zradil. Jeden duch navíc ho stěží rozhodí. Když ale dorazí jeho poslední objev, v úhledně zabalené v černé krabici, Judas a jeho momentální přítelkyně Georgia zjistí, že inzerát nelhal, ba co víc, aukce byla zmanipulovaná tak, aby si oblek koupil přímo on…

Boj o holý život začíná.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Beta Dobrovský
2022
256
vázaná
145 x 205 mm
Adéla Bartlová
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Beta Dobrovský
2022
256
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 205 mm
Adéla Bartlová

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_4

Joe Hill (nar. 1972)

Joe Hill
Jeho skutečné jméno zní Joseph Hillstrom King a podobou ani talentem nezapře svého otce. Je autorem uznávané komiksové série Zámek a klíč (2008 – 2013), za kterou obdržel Eisnerovu cenu. Do beletrie vstoupil sbírkou strašidelných příběhů 20th Century Ghosts (2005), ve které původně vyšla slavná povídka Černý telefon. Do srdcí milovníků hororu se zapsal ohnivým písmem díky románům Černá krabice (2007), Rohy (2009) a NOS4A2 (česky též Vánoční říše, 2013). Jeho nejnovější kniha Ohnivý muž (2016) se pro změnu nese v duchu postapo. Nezanevřel ani na povídky – důkazem budiž sbírky Divné počasí (2017) nebo Na plný plyn (2009). Většina jeho děla byla zfilmována nebo se k tomu schyluje a posbíral více cen, než se nám do tohoto odstavce vejde. 

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: