Chlorid sodný – Jussi Adler-Olsen

Akce Pevná vazba
499 Kč –80 %
Adler Olsen Jussi Chlorid sodny vazana
499 Kč –80 % 99 Kč 99 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Carl Mørck a oddělení Q se vracejí již s devátým případem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šéf oddělení vražd Marcus Jacobsen se setkává se svým nejlepším vyšetřovatelem Carlem Mørckem nad starým případem, který se ho osobně hluboce dotýká. Členům oddělení Q začne růst pod rukama nepříjemná spleť dávno uzavřených kauz. Náročný úkol donutí Carla, Asada, Rose a Gordona, aby se semkli pevněji než kdy jindy.

Poté co se oddělení Q ponoří do vyšetřování úmrtí výrazných osobností, která policie dosud považovala za sebevraždy nebo nešťastné náhody, odhalí hrůzný vzorec pachatelova jednání. Vše nasvědčuje tomu, že vraždám ještě není konec. Aby zabránili další kruté smrti, pustí se v obtížné době proticovidových opatření do zarputilého boje o čas. Jenže mezitím se z Carlovy minulosti jako had, který se chystá zaútočit na svou kořist, vynoří docela jiný případ. 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2022
479
vázaná
135 x 205 mm
Kristina Václavů
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2022
479
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
135 x 205 mm
Kristina Václavů

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Jussi Adler-Olsen (nar. 1950)

Jussi Alder-Olsen
Pracoval jako novinář, redaktor a nakladatel. Svou literární kariéru zahájil romány Alfabethuset (Abecední dům, 1997) a Og hun takkede guderne (A děkovala bohům, 2003), které v češtině ještě nevyšly. V roce 2006 vydal politický thriller Washingtonský dekret (Host 2014). Poté se začal věnovat tématům spojeným s jeho rodným Dánskem. Čtenářskou oblibu si získal především sérií detektivních románů o oddělení Q, která čítá už devět dílů. Prvních pět z nich bylo zfilmováno a promítaly se i v českých kinech. Charakteristickým znakem autorova stylu a jistě i jedním z důvodů jeho obrovského mezinárodního úspěchu je osobitý smysl pro humor, nadhled a ironie. Jeho knih se celosvětově prodalo už dvacet sedm milionů výtisků.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: