Harry Potter a Fénixův řád – ilustrované vydání – J. K. Rowlingová

Akce
999 Kč –70 %
Rowlingova J K HP a Fenixuv rad HP ilustr rozmer
999 Kč –70 % 299 Kč 299 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Páté bradavické dobrodružství s magickými ilustracemi Jima Kaye

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voldemort povstal a nyní v tajnosti verbuje své stoupence. Mnozí kouzelníci návrat Pána zla popírají, ale Harry přesto není sám: na Grimmauldově náměstí v Londýně se schází tajný řád, který bojuje proti temným silám.

A složité to bude i v Bradavicích. Nejenže Harryho čekají náročné zkoušky NKÚ, ale také se musí od profesora Snapea naučit, jak se ubránit Voldemortovým útokům na svou duši. A do toho všeho se ve škole začnou odehrávat dosud nevídané změny…

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Albatros
2022
576
vázaná s přebalem
210 x 248 mm
Pavel Medek
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Albatros
2022
576
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná s přebalem
210 x 248 mm
Pavel Medek

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

J. K. Rowlingová (nar. 1965)

J. K. Rowlingová
Je známá především jako autorka série knih o Harrym Potterovi, které vycházely v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí. Pro dospělé čtenáře napsala román Prázdné místo (2012, česky 2013) a pod pseudonymem Robert Galbraith vydává detektivní sérii s hlavním hrdinou Cormoranem Strikem.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: