Harry Potter a Fénixův řád – J. K. Rowlingová

Akce Pevná vazba
549 Kč –81 %
Rowlingova J K HP a Fenixuv rad vazana
549 Kč –81 % 99 Kč 99 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

„Sdílíte s Pánem zla jeho myšlenky a pocity. Podle ředitele není vhodné, aby tomu tak bylo i nadále.“ Pátý příběh z Bradavic v novém vydání! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do Bradavic přišly temné časy. Po útoku mozkomorů na bratrance Dudleyho Harry ví, že Voldemort udělá cokoli, jen aby ho našel. Mnozí jeho návrat popírají, ale Harry přesto není sám: na Grimmauldově náměstí se schází tajný řád, který chce bojovat proti temným silám. Harry se musí od profesora Snapea naučit, jak se chránit před Voldemortovými útoky na jeho duši. Jenže Pán zla je den ode dne silnější a Harrymu dochází čas…

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Albatros
2018
800
vázaná
130 x 200 mm
Pavel Medek
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Albatros
2018
800
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
130 x 200 mm
Pavel Medek

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

J. K. Rowlingová (nar. 1965)

J. K. Rowlingová
Je známá především jako autorka série knih o Harrym Potterovi, které vycházely v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí. Pro dospělé čtenáře napsala román Prázdné místo (2012, česky 2013) a pod pseudonymem Robert Galbraith vydává detektivní sérii s hlavním hrdinou Cormoranem Strikem.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: