Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání – J. K. Rowlingová

Akce Pevná vazba
549 Kč –20 %
Rowlingova J K HP a Tajemna komnata HP ilustr rozmer v2
549 Kč –20 % 439 Kč 399 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Magické ilustrace z kouzelného pera Jima Kaye vykreslují druhý příběh Harryho Pottera. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do krásných ilustrací plných detailů, které i v druhém díle legendární kouzelnické série vyčaroval Jim Kay, držitel ceny Kate Greenawayové. 

Harry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě, dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě. Na chodbách bradavické školy pak Harry slyší podivný šepot – a útoky na sebe nenechají dlouho čekat. Několik studentů zdánlivě zkamení a Dobbyho předpovědi se začínají vyplňovat…

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Albatros
2022
272
vázaná s přebalem
210 x 248 mm
Vladimír Medek
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Albatros
2022
272
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná s přebalem
210 x 248 mm
Vladimír Medek

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

J. K. Rowlingová (nar. 1965)

J. K. Rowlingová
Je známá především jako autorka série knih o Harrym Potterovi, které vycházely v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí. Pro dospělé čtenáře napsala román Prázdné místo (2012, česky 2013) a pod pseudonymem Robert Galbraith vydává detektivní sérii s hlavním hrdinou Cormoranem Strikem.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: