Kapka Ája – Alena Mornštajnová

Akce Pevná vazba
369 Kč –20 %
Mornstajnova Alena Kapka Aja ctverec
369 Kč –20 % 295 Kč 268 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Jak to chodí ve škole pro vodní kapky? Co se tam učí? To budete koukat! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takové předměty totiž na svém rozvrhu nenajdete. Škoda, kdo by nechtěl mít hodinu skákání do vody? Ale až se začtete do příhod kapky Áji, možná zjistíte, že patálie, které řeší, se od těch vašich zas tak moc neliší. Nakonec není tak důležité, kdo vytvoří nejkrásnější sněhovou vločku, ale kdo je dobrý kamarád. A to všechno spolu s Ájou při čtení zažijete. 

S novou knížkou Aleny Mornštajnové se dozvíte spoustu zajímavostí o vodě, o tom, jak je potřebná a jak v přírodě funguje její koloběh. A kromě toho se i pobavíte. 

Pro děti od pěti let. 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Ilustrace
Host
2022
72
vázaná
205 x 205 mm
Galina Miklínová
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2022
72
Vazba
Rozměr
Ilustrace
vázaná
205 x 205 mm
Galina Miklínová

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

Alena Mornštajnová (nar. 1963)

Alena Mornštajnová
Vystudovala angličtinu a češtinu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Pracovala jako lektorka anglického jazyka a překladatelka, nyní se živí jako spisovatelka. Žije ve Valašském Meziříčí. Debutovala v roce 2013 románem Slepá mapa, druhý román Hotýlek vyšel v roce 2015. Především díky svému románu Hana z roku 2017 se Alena Mornštajnová stala jednou z nejoblíbenějších současných českých autorek. Román byl přeložen do čtrnácti jazyků včetně angličtiny a němčiny a získal několik ocenění. Do dalších jazyků se dále překládá. Od června 2019 uvádí jeho divadelní adaptaci Národní divadlo Brno, v červnu roku 2021 měla premiéru adaptace v Klicperově divadle v Hradci Králové. Čtvrtým románem Aleny Mornštajnové jsou Tiché roky (2019), které se staly vítězem čtenářské ankety Kniha roku. Na jaře roku 2021 vydala svůj pátý román Listopád, dramatický příběh, který se mohl odehrát v naší zemi, kdyby se v roce 1989 komunisté udrželi u moci. Je také autorkou knih pro děti Strašidýlko Stráša a Kapka Ája. Všech autorčiných knih se prodalo celkem přes půl milionu výtisků.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: