Město králů – Jitka Ládrová (ed.), Jela Abasová (ed.)

Akce Měkká vazba
290 Kč –30 %
Ladrova Abasova spol Mesto kralu paperback
290 Kč –30 % 203 Kč 203 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Obsahuje povídku Toma z Knihopolisu! ❤

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahle knížka je našim knihopolským srdcím drahá. Najdete v ní totiž vůbec první knižně vydaný příběh našeho písaře Toma, kterého znáte jako autora knihopolských e-mailů, povídek a popisků zboží. 

Vítejte ve Městě králů, starodávné metropoli, kterou dala vytesat do skály pyšná civilizace. Ve svých zdech ukrývá tisíce tajemství a jednou tolik příběhů.

Osm autorů vás v osmi povídkách povede od nejvyšších věží paláců až po tajemné stoky a katakomby. Přečtete si příběhy dobrodružné, romantické, humorné i ty, které vám nadobro zlomí srdce.

Tak na co ještě čekáte? Město králů vám otevírá brány!

Knižní trailer:

Kniha obsahuje povídky:

Tomáš Pytlík - Kamona
Barbora Novotná - Tajemství, které musí být zachováno
Tereza Holubová - Vyslyšené modlitby
Jela Abasová - Kráľ na nebi, kráľ na zemi
Lucie Braunerová - Ori
Laura Pokorná - Město lhářů
Ivana Molnárová Dubcová - K šibenici blízko
Jitka Ládrová - Ztracená jména měst

Pokud si chcete přečíst pár zákulisních historek ze vzniku sbírky, zamiřte na náš blog.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Ilustrace
Straky na vrbě
2021
384
brožovaná
165 x 110 mm
Roland Havran
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Straky na vrbě
2021
384
Vazba
Rozměr
Ilustrace
brožovaná
165 x 110 mm
Roland Havran

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Jitka Ládrová (nar. 1991)

Jitka Ládrová
Severočeská autorka a fotografka, která ctí přesvědčení, že fantasy se nemá jen psát, ale musí se žít. Pokud zrovna nefotí portréty ve fantastických kostýmech, nesplétá intriky v historickém LARPu nebo se netočí kolem synka Erika, najdete ji v kuchyni, kam přesídlila se svým notebookem, protože jinou pracovnu momentálně nemá. Zabodovala v Ceně Karla Čapka (povídka Zákon smečky vyšla ve sbírce Mlok 2016) a v současné době usilovně pracuje na samostatném románu. V letech 2015-2018 pořádala vlastní literární soutěž a jako editorka připravovala sborníky nejlepších prací. V této sérii vyšly čtyři knihy – Zpívající věže (2017), Struny osudu (2017), Lovci lidí (2018) a Město králů (2021, ed. společně s Jelou Abasovou). V roce 2023 jí v nakladatelství Host vyšel první román Němé duše.

Tomáš Pytlík (nar. 1986)

Tomáš Pytlík
Ostravský rodák a don Quijote spisovatelského řemesla. Od roku 2005 zásobuje internet povídkami a krátkými fikcemi zvanými bleskovídky. V roce 2015 zaujal čtenářstvo povídkou Neobuté dobrodružství pana Selbyho Ippsena, která vyšla na platformě Google Play. K dnešnímu dni obdržela 558 recenzí s průměrným hodnocením 4,5 / 5. Ve stejném čase zvítězil v literární soutěži Klubu Terryho Pratchetta s povídkou Konec, čehož si jakožto skalní fanoušek náležitě považuje. V roce 2017 poprvé vkročil do Světa Nejmocnějších se samostatnou povídkou Harfeník, kterou vydal jako e-knihu. O rok později zvítězil v soutěži Zpívající věže s povídkou Kamona. Ta vyšla jako ústřední příběh sbírky Město králů (2021), čímž si Tomáš konečně odbyl řádný knižní debut. V současné době pracuje zejména na románu na pokračování, který vychází pod názvem Knihopolské povídky.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: