Mycelium I: Jantarové oči – Vilma Kadlečková

Akce Pevná vazba
498 Kč –20 %
Kadleckova Vilma Mycelium I Jantarove oci vazana
498 Kč –20 % 398 Kč 362 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Možnosti doručení

Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu. První díly velkolepé české sci-fi ságy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu. To je prastaré össenské přísloví, které provází celou osmidílnou ságu Mycelium.

Jantarové oči jsou její první částí a představí se vám v ní nejen charismatický a ctižádostivý hrdina Lucas Hildebrandt, ale hned tři mimozemské civilizace, o jejichž existenci neměli obyvatelé Země ještě před pár desítkami let ani tušení.

Nejzáhadněji ze všech působí fanatická Össe ovládaná nejen kněžími, ale také pěticí psychoaktivních hub, posvátných drog… ovšem jenom do okamžiku, kdy se na scéně objeví Aš~šád z Fomalhiwy, člověk vychovaný na planetě, kde je psychotronika na nebývalé úrovni součástí každodenního života.

Ocitli jste se na začátku ságy, která již získala tisíce věrných fanoušků. Vydejte se spolu s nimi odhalit, co se odehrálo vskrytu…

Nové vydání v pevné vazbě obsahuje navíc dvě zbrusu nové povídky.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Argo
2021
433
vázaná
150 x 210 mm
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Argo
2021
433
Vazba
Rozměr
 
vázaná
150 x 210 mm
 

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_4

Vilma Kadlečková (nar. 1971)

Vilma Kadlečková
Česká spisovatelka sci-fi a fantasy. Vlastním jménem Vilma Klímová. Absolvovala střední ekonomickou školu a obor vědecké informace a knihovnictví na Filozofické fakultě Karlovy univerzity. Po letech strávených v Brně a kratším pobytu v Anglii žije v Praze. Počátkem 90. let spolupracovala na vzniku hry Dračí doupě, při založení klubu Hexaedr a v nakladatelství Altar. Poté nastoupila jako redaktorka do nakladatelství Harlequin. Od narození dětí pracuje z domova jako překladatelka. Literárně debutovala sci-fi románem Na pomezí Eternaalu (1990), za který obdržela Cenu Karla Čapka. V roce 2013 začala vydávat svůj opus magnum nazvaný Mycelium, který mnozí nazývají českou Dunou.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: