Mycelium II: Led pod kůží – Vilma Kadlečková

Akce Pevná vazba
498 Kč –80 %
Kadleckova Vilma Mycelium II Led pod kuzi vazana
498 Kč –80 % 99 Kč 99 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Lucas Hildebrandt na stopě nejtemnějších tajemství vesmíru. Druhý díl velkolepé české sci-fi ságy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lucas Hildebrandt dosáhl všeho, co si předsevzal; jenže zároveň se nedopatřením a mimochodem dotkl nejtemnějšího össenského tajemství. Na jeho rukou jsou spóry laëgühru. A nad jeho hlavou číhají Lodě. Ty, které bdí ve vesmíru, čekaly dlouho na svou chvíli; a teď konečně nalézají.

Jejich Sdílené vědomí se obrací ke Studni planetárního ticha, kam se Lucas uchýlil společně s Aš~šádem z Fomalhiwy. Össeanka Kamëlë cítí Jejich přítomnost a zoufale se snaží odvrátit neodvratné; ale všechny okolnosti jsou proti ní. Ve chvíli, kdy uvnitř össenské Církve naplno propukají mocenské boje, se ocitá v sítích cizích plánů. Dělá, co může, aby se vyhnula církevnímu Vykonavateli, záměrům velekněží i vlastní minulosti.

Od Lucase Hildebrandta se nesmí nechat poznat, od ostatních se nesmí nechat zabít - a Fomalhiwanovi nesmí uvěřit. Za jeho mediálním obrazem slavného hrdiny tuší nepřiznaný záměr.

Jaké plány má Aš~šád z Fomalhiwy? A nakolik to souvisí s Loděmi? Co je mezi ním - a Jimi?!

Nové vydání v pevné vazbě obsahuje navíc zbrusu novou povídku.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Argo
2022
456
vázaná
150 x 210 mm
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Argo
2022
456
Vazba
Rozměr
 
vázaná
150 x 210 mm
 

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Vilma Kadlečková (nar. 1971)

Vilma Kadlečková
Česká spisovatelka sci-fi a fantasy. Vlastním jménem Vilma Klímová. Absolvovala střední ekonomickou školu a obor vědecké informace a knihovnictví na Filozofické fakultě Karlovy univerzity. Po letech strávených v Brně a kratším pobytu v Anglii žije v Praze. Počátkem 90. let spolupracovala na vzniku hry Dračí doupě, při založení klubu Hexaedr a v nakladatelství Altar. Poté nastoupila jako redaktorka do nakladatelství Harlequin. Od narození dětí pracuje z domova jako překladatelka. Literárně debutovala sci-fi románem Na pomezí Eternaalu (1990), za který obdržela Cenu Karla Čapka. V roce 2013 začala vydávat svůj opus magnum nazvaný Mycelium, který mnozí nazývají českou Dunou.

 


banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: