Nebe po bouři – Sabaa Tahirová

Akce Pevná vazba
429 Kč –30 %
Tahirova Sabaa Nebe po bouri hardback
429 Kč –30 % 300 Kč 300 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dlouho očekávaný závěr bestsellerové tetralogie Jiskra v popelu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Džinové, kteří byli po staletí uvězněni, útočí a zanechávají za sebou krvavou spoušť ve městech i na vesnicích. Pro Temnonoše je však vykonání pomsty na lidských nepřátelích pouhým začátkem. 

Po džinově boku stojí velitelka Keris Veturie, která se prohlásí za císařovnu a požaduje hlavy všech, kdo se její vládě vzpouzejí. Samozřejmě jsou to především Krkavec — Helena Aquilla — a její zbývající příbuzní. 

Laia ze Serry, která s Krkavcem uzavřela spojenectví, je odhodlaná zastavit blížící se apokalypsu, a všechny síly proto napře ke zničení Temnonoše. Přitom však probudí starobylou moc, která ji může dovést buď k vítězství, nebo k nepředstavitelné zkáze. 

Hluboko v Místě čekání se Strážce duší usilovně snaží zapomenout na život a na lásku, které byl nucen opustit, když se ujal své úlohy. To by však znamenalo přehlížet hromady mrtvých, které má na svědomí Temnonoš a jeho džinové. Aby Strážce duší dodržel svou přísahu, musí se vydat za hranice své říše a ujmout se poslání, jež může zachránit — ale také zničit — všechno, co dosud poznal. 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2021
541
vázaná
145 x 212 mm
Petra Johana Poncarová
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2021
541
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 212 mm
Petra Johana Poncarová

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Sabaa Tahirová (nar. 1983)

Sabaa Tahirová
V mládí trávila čas hltáním fantasy románů, plundrováním bratrovy sbírky komiksů a marnými pokusy o hru na kytaru. Vystudovala Kalifornskou univerzitu v Los Angeles a pracovala v deníku The Washington Post. Její debutový román Jiskra v popelu (2015, česky 2016) se dostal na žebříček bestsellerů The New York Times a filmová práva zakoupila americká společnost Paramount. Společně s druhým dílem Plamen v temnotě (2016, česky 2017) se umístil také na žebříčku „100 nejlepších fantasy knih všech dob“ časopisu Time. Třetí pokračování Smrt před branami (2018, česky 2019) se u fanoušků těšilo stejné oblibě a potvrdilo autorčin status hvězdy současné young adult fantastiky. Oceňovanou tetralogii uzavřela románem Nebe po bouři (2020).

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: