Němé duše – Jitka Ládrová

Akce Novinka Měkká vazba
469 Kč –10 %
Ladrova Jitka Neme duse
469 Kč –10 % 420 Kč 420 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (4 ks)
Možnosti doručení

Každý si v sobě nese křivdu. Co když ale člověk přijde i o tu poslední šanci na zadostiučinění? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omden z duše nenávidí povolání svého otce, který je majitelem bordelu. A poté, co mu přijde dopis s oznámením, že ho nepřijali na univerzitu v hlavním městě, má jasno. Odmítli ho právě kvůli tomu. Studium ovšem nebylo příležitostí k lepšímu životu pouze pro něj, ale především pro jeho nevlastní sestru Namii, kterou nyní čeká osud prodejné dívky. Proto Omden začíná spřádat nový plán, jak se dostat z otcova domu. 

Když zjistí, že do města přijel královský velvyslanec vyšetřující záhadná úmrtí v džungli, nabídne mu svou pomoc. Přesně tohle jsou kontakty, které tolik potřebuje. Jenže když se o něco zajímá sám panovník, znamená to nebezpečnou hru. Omden se tak zaplétá do něčeho daleko většího, než sám čekal. 

V srdci neprostupného pralesa žije zlo, kterému je třeba dát jméno. 

Výtisky, které koupíte u nás v Knihopolisu, jsou podepsané a s láskou věnované autorkou.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
 
Host
2023
504
brožovaná
135 x 205 mm
 
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2023
504
Vazba
Rozměr
 
brožovaná
135 x 205 mm
 

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

Jitka Ládrová (nar. 1991)

Jitka Ládrová
Severočeská autorka a fotografka, která ctí přesvědčení, že fantasy se nemá jen psát, ale musí se žít. Pokud zrovna nefotí portréty ve fantastických kostýmech, nesplétá intriky v historickém LARPu nebo se netočí kolem synka Erika, najdete ji v kuchyni, kam přesídlila se svým notebookem, protože jinou pracovnu momentálně nemá. Zabodovala v Ceně Karla Čapka (povídka Zákon smečky vyšla ve sbírce Mlok 2016) a v současné době usilovně pracuje na samostatném románu. V letech 2015-2018 pořádala vlastní literární soutěž a jako editorka připravovala sborníky nejlepších prací. V této sérii vyšly čtyři knihy – Zpívající věže (2017), Struny osudu (2017), Lovci lidí (2018) a Město králů (2021, ed. společně s Jelou Abasovou).

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: