Pavouk – Lars Kepler

Akce Pevná vazba
549 Kč –81 %
Kepler Lars Pavouk hardback
549 Kč –81 % 99 Kč 99 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (3 ks)
Možnosti doručení

Joona Linna se znovu ocitá v ohrožení života a zachránit ho může jedině Saga Bauerová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před třemi roky dostala Saga Bauerová pohlednici s výhrůžným textem o pistoli s devíti bílými kulkami, z nichž jedna čeká na Joonu Linnu. Vzkaz byl doplněn tvrzením, že zachránit ho může jedině Saga. Pohlednici sice tehdy Joonovi ukázala, ale čas plynul a hrozba upadla v zapomnění jako bezvýznamná provokace. Až doposud. 

Na starém hřbitově v Kapellskäru byl nalezen pytel s téměř rozpuštěným tělem. Na místě činu zůstala bílá nábojnice. Bestiální pachatel dává policii možnost zastavit sérii vražd tím, že rozluští složité hádanky.

Joona Linna a Saga Bauerová společně usilují o vyřešení zapeklitého případu a o záchranu vyhlédnutých obětí — dřív než bude pozdě. Ve svém pronásledování jsou však čím dál zoufalejší. Co když se tento sériový vrah nedá zastavit? A co když už jsou sami lapeni v jeho síti? 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2022
525
vázaná
135 x 205 mm
Karolína Kloučková
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2022
525
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
135 x 205 mm
Karolína Kloučková

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

Lars Kepler

Lars Kepler
Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Zrcadlový muž je nejnovějším dílem jejich společné bestsellerové série krimi románů s hlavní postavou komisaře Joony Linny. V domovském Švédsku byli díky této sérii vyhlášeni jako nejprodávanější autoři desetiletí. Všech knih série se doposud prodalo patnáct milionů výtisků, jen v České republice přes půl milionu. Všechny romány vyšly také jako audioknihy v interpretaci Pavla Rímského (OneHotBook). Mimo sérii autoři vydali mysteriózní thriller Playground (2015, česky 2016).

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: