Pavučina snů – Stephen King

Akce Pevná vazba
500 Kč –20 %
King Stephen Pavucina snu vazana sirsi
500 Kč –20 % 400 Kč 364 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Čtyři přátelé zavěsili na chatě v lesích lapač snů. Zachytí horší noční můru, než si dokáží představit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi dávno se v proklatém městě Derry spojili čtyři kluci a odhodlali se ke statečnému činu. K činu, jenž je všechny změnil způsobem, který nikdy nebudou schopní pochopit.

Teď, o pětadvacet let později, jsou z kluků dospělí muži, každý se svým vlastním životem a starostmi. Ale vzájemné pouto přetrvalo. Každou loveckou sezónu se čtveřice schází v lesích severního Maine. Letos do jejich chaty zabloudí dezorientovaný cizinec, který mumlá cosi o světlech na obloze. Jeho nesrozumitelné blouznění se brzy ukáže až nepříjemně blízké pravdě. Zanedlouho jsou čtyři přátelé vtaženi do děsivého souboje se stvořením z jiného světa.

Jejich jediná naděje na přežití leží ve společné minulosti – a pavučině snů.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Beta Dobrovský
2022
600
vázaná
145 x 205 mm
David Petrů
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Beta Dobrovský
2022
600
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 205 mm
David Petrů

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_4

Stephen King (nar. 1947)

Stephen King
Mistr hrůzy či Král hororu – těmito tituly bývá označován jeden z nejprodávanějších a nejproduktivnějších autorů současnosti. Vystudoval anglickou literaturu, krátce pracoval v prádelně, rozvážel noviny nebo učil. Spisovatelskou dráhu odstartoval v roce 1974 románem Carrie. Proslavil se zejména jako autor hororů, ale píše také thrillery nebo sci-fi a fantasy. Knihy Stephena Kinga úspěšně propojují fiktivní svět se světem reálným. Do atmosféry obyčejného života, kterou autor umí mistrně navodit, postupně zasazuje prvky nadpřirozené, nezřídka gradující v naprosté inferno. Píše o umělcích potýkajících se s tvůrčími problémy a pronásledovaných nadpřirozenými silami, o zlu na malém městě, o násilí páchaném na ženách nebo o dětském vidění světa. Na motivy Kingových děl byly natočeny snímky Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená míle, které se řadí mezi desítku nejlepších filmů všech dob.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: