Pohřbené kosti – Lisa Reganova

Akce Pevná vazba
449 Kč –30 %
Reganova Lisa Pohrbene kosti vazana sirsi
449 Kč –30 % 314 Kč 314 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Jak hluboko je Josie Quinnová připravená kopat, aby našla pravdu?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektiv Josie Quinnová se těší na poklidnou večeři se svým přítelem Noahem u jeho matky Colette. Když k ní však přijedou, najdou ji za domem na zahradě. Bez známek života a s ústy plnými hlíny.

Během vyšetřování se objevuje spousta záhadných fragmentů a stop, se kterými si Josiin tým neumí poradit, ať už jde o růženec zahrabaný v hlíně poblíž těla nebo o flash disk se jménem Drew Pratt, nejslavnější pohřešované osoby v Dentonu.

Jakmile se Josie ponoří hlouběji do Prattova případu, rychle zjistí, že měl bratra. I ten byl pohřešován do té doby, než jeho tělo vyplavila řeka. Postupně se vynořuje víc a víc souvislostí a Josie začíná váhat. Je možné, že by se Noahova matka, laskavá a spořádaná Colette, zapletla do zločinu? A přežije její křehký vztah s Noahem takové obvinění?

Josie a její tým postupuje v pátrání pomalu vpřed, ale vrah je tentokrát o krok před nimi a obětí stále přibývá. Je zřejmé, že se pachatel nezastaví, dokud nebude jeho a Colettino tajemství navždy pohřbeno.

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Cosmopolis
2022
368
vázaná
145 x 205 mm
Kateřina Elisová
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Cosmopolis
2022
368
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 205 mm
Kateřina Elisová

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

Lisa Reganová (nar. 1947)

Lisa Reganová
Celosvětovou pozornost si získala sérií s vyšetřovatelkou Josie Quinnovou. V prvním díle s názvem Mizející dívky (2020) se Josie musela vypořádat se sériovým vrahem a únoscem, který v okolí řádil celá léta. Na úspěch knihy navázala Lisa Reganová dalším dílem Dívka beze jména (2021), kde musela Josie přijít na to, zda je neznámá žena svědkyně, pachatelka, nebo budoucí oběť. Ve třetím díle s názvem Matčin hrob (2021) pak autorka své hrdince připravila případ, který ji donutil vrátit se do její bolestné minulosti. Lisa Reganová žije ve Philadelphii se svým manželem, dcerou a bostonským teriérem, který se jmenuje Mr. Phillip.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: