Spolubydlící – Christina Laurenová

Akce Pevná vazba
378 Kč –20 %
Christina Laurenova Spolub ydlici pevna vazba
378 Kč –20 % 302 Kč 275 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ve Státech pobývá nelegálně. Se stejnou drzostí se zabydlí v jejím bytě... i srdci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců ale nenapsala ani řádku. Místo toho den co den postává ve stanici metra na Padesáté ulici a dychtivě poslouchá, když hraje On.

Calvin, chlap s těma nejuhrančivějšíma zelenýma očima, neodolatelným irským přízvukem a ďábelskými prsty na strunách kytary. Právě takového sólistu by nutně potřebovali v divadle, které vede Hollandin strýc. Jenže to má drobný háček: Calvin je ve Státech už pár let nelegálně.

Nenašla by se nějaká cesta, jak pro něj získat povolení k pobytu? Co třeba fingovaný sňatek?

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Jota
2021
352
vázaná
130 x 200 mm
Jan Sládek
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Jota
2021
352
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
130 x 200 mm
Jan Sládek

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_4

Christina Laurenová

Christina Laurenová
Autorka tohoto jména neexistuje. Jedná se totiž o pseudonym dvou nejlepších kamarádek, spřízněných duší, mentálních dvojčat a spisovatelského tandemu Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové. Jejich prvním dílem vydaným pod tímto uměleckým jménem byl Božský bastard (2013) a šlo o přepracování mimořádně úspěšné fankfikce Christiny Hobbsové The Office (přes dva miliony stažení na internetu). Postupně vznikla celá „Božská“ série, zahrnující tituly Božský cizinec (2014), Božský hráč (2014), Božský milenec (2016), Božský (2017), Božská potvora (2020), Božská mrcha (2020) a Božské začátky (2021). Úspěchy slaví také s „Vášnivou“ sérií knih – Vášnivý svůdník (2015), Vášnivý sprosťák (2015), Vášnivý hříšník (2016) a Vášnivý lhář (2017). Přestože od sebe autorky odděluje celá Nevada, povídají si spolu i několikrát denně a shodnou se na tom, že Ruby Pumps je nejlepší barva laku na nehty všech dob, a kdyby mohly, proseděly by celý den na molu v San Clementu a pozorovaly oceán.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: