Svíčka ŠŤASTNĚ AŽ NA VĚKY

Česká výroba 100% sójový vosk
449 Kč 371 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení

Sladká harmonie třešně, čokolády a santalového dřeva pohladí vaše smysly díky této ručně vyrobené svíčce ze 100% sójového vosku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ten příběh známe všichni. Bojácná, leč cílevědomá slečna Třešeň nastoupí do korporátní firmy tajemného pana Čokolády. Po vánočním večírku se ji pokusí zneužít oplzlý účetní, když tu se do kanceláře vřítí neznámý mladík a s násilníkem zúčtuje. Odveze šokovanou Třešeň domů a ta s ním navzdory všem zásadám stráví noc plnou vášně. Jaké je její překvapení, když ho druhý den potká na schůzi správní rady a ukáže se, že to není nikdo jiný než sám pan Čokoláda!

Vůbec se k ní nezná, a tak zhrzená a zoufalá Třešeň odjíždí na rodinnou farmu, kdy hodlá po zbytek života skákat na koni přes překážky. Tam také potkává Santala, který už do dětství Třešeň tajně miluje. Je hodný, ale trochu dřevo, pomyslí si Třešeň, ale protože jí táhne na pětadvacet, a tudíž už nemá šanci potkat pravou lásku, dovolí mu, aby se jí dvořil.

Když si vyjedou loďkou na jezero, kde se Santal chystá dívku požádat o ruku, přižene se náhlá a všemi předpověďmi zcela opomíjená bouře. Loďka se převrhne a začnou se topit. Tu se skrz vítr a kroupy přiřítí helikoptéra pana Čokolády, který oba osobně zachrání a odveze na břeh. Tam vysvětlí, že Třešeň hluboce miluje, neb již po pěti hodinách, co spolu strávili, poznal, že je dobrého charakteru. Před správní radou však musel mlčet, protože se jí účastnila i jeho teta Čokoládová a ta je hořká.

Santal vidí, že je láska těch dvou upřímná, a proto se okamžitě vzdává všech svých životních snů. Třešeň a Čokoláda mu slíbí, že po něm pojmenují svých prvních sedm dětí. Všichni se v slzách obejmou — a to je přesně ten okamžik, který jsme zalili voskem a opatřili knotem, abyste si při čtení vašich oblíbených románů pořád připomínali, co nakonec přijde a co tolik zbožňujeme. Šťastný konec!  

  • česká ruční výroba
  • kombinace vůní santalu, čokolády a třešní
  • 100% sójový vosk hoří o 40 % déle než tradiční vosky a nevylučuje žádné škodliviny
  • délka hoření 2530 hodin
  • povrch je zdobený okvětními lístky růže, třpytkami a ručně dělaným aromasrdíčkem
  • vůni dodává kombinace esenciálních a přírodních olejů na vodní bázi
  • bavlněný knot
  • praktická sklenička jde znovu uzavřít
  • objem skleničky je 200 ml

banner_k_produktum_donio_v2

banner_vyrobeno_v_cr_v12

banner_jak_se_starat_o_svicky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: