Železný vlk – Siri Pettersenová

Akce Pevná vazba
419 Kč –20 %
Pettersenov Siri Zelezny vlk hardback
419 Kč –20 % 335 Kč 305 Kč bez DPH
Dočasně je fuč!
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Poutavé fantasy se staroseverskými kořeny, pojednávající o krvi, touze a závislosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představ si, že objevíš tajemství, po němž prahnou ti nejvlivnější. Něco z jiného světa. Něco natolik mocného, že to může změnit vše. Tvou zemi. Tvůj život. Tvé srdce. 

Devatenáctiletá Juva nenávidí krvezpytkyně, které se těší všeobecné úctě pro své jasnovidecké schopnosti, a přitom jsou jen nenasytnými podvodnicemi využívajícími lidské bázlivosti a důvěřivosti. Juva je zná až moc dobře, ke krvezpytkyním totiž patří i její rodina a ona sama přísahala, že se nikdy nestane jednou z nich.

Když ale rodinu napadnou vardari, záhadné a mocné nestárnoucí bytosti, zaplete se do honby za dědictvím svého rodu — temným tajemstvím, které kdysi změnilo svět a nyní ho může přetvořit znovu. Aby Juva překonala svůj odvěký strach, musí se postavit čelem k potlačené vzpomínce z dětství, ke chvíli, kdy poprvé spatřila ďábla. 

Železný vlk je prvním dílem trilogie Vardari, kterým začíná samostatný příběh z prostředí oceňované série Havraní kruhy

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2021
440
vázaná
145 x 212 mm
Jitka Jindřišková
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2021
440
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
145 x 212 mm
Jitka Jindřišková

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_5

Siri Pettersenová (nar. 1971)

Siri Pettersenová
Norská spisovatelka, autorka komiksů a ilustrátorka. Vydala trilogii Havraní kruhy, za jejíž první díl, Ódinovo dítě (2013, česky 2016), obdržela Fabelprisen, ocenění udělované nejlepší norské knize v žánru sci-fi a fantasy. Ódinovo dítě bylo nominováno i na Cenu norského ministerstva kultury za literaturu, v kategorii debut, a Cenu knižních blogerů, celá trilogie pak na Cenu knihkupců (jako vůbec první fantasy titul v historii udělování tohoto ocenění). Další dva díly Plíseň (2014, česky 2017) a Síla (2015, česky 2017) se také dočkaly řady ocenění, včetně prestižní Ceny jižního Norska za literaturu.

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: