Zrcadlový muž – Lars Kepler

Akce Pevná vazba
449 Kč –20 %
Kepler Lars Zrcadlovy muz hardback
449 Kč –20 % 359 Kč 326 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Možnosti doručení

Brutální čin a jediný svědek, jehož chorá paměť odmítá vydat pravdu. Návrat hypnotizéra v osmém případu komisaře Joony Linny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šestnáctiletá Jenny zmizí cestou ze školy. O pět let později se její tělo objeví na hřišti v centru Stockholmu. Pachatel dívku oběsil obzvlášť krutým způsobem — na ocelovém laně ji vytáhl na dětskou prolézačku. Kdo může něco takového udělat? Joona Linna se s vervou pouští do vyšetřování. Tuší, že Jenny nemusí být jediná. 

Díky bezpečnostním kamerám se policii podaří najít očitého svědka, jenže se ukáže, že jde o psychicky nemocného muže. Z toho, co viděl, si vůbec nic nepamatuje. Joona se proto znovu spojí s hypnotizérem Erikem Mariou Barkem. Pomůže mu odhalit pravdu? 

Vydává
Rok vydání
Počet stran
Vazba
Rozměr
Překlad
Host
2020
511
vázaná
135 x 205 mm
Karolína Kloučková
Vydává
Rok vydání
Počet stran
Host
2020
511
Vazba
Rozměr
Překlad
vázaná
135 x 205 mm
Karolína Kloučková

Hodnocení Knihopolisu:  hodnoceni_knih_45

Lars Kepler

Lars Kepler
Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Zrcadlový muž je nejnovějším dílem jejich společné bestsellerové série krimi románů s hlavní postavou komisaře Joony Linny. V domovském Švédsku byli díky této sérii vyhlášeni jako nejprodávanější autoři desetiletí. Všech knih série se doposud prodalo patnáct milionů výtisků, jen v České republice přes půl milionu. Všechny romány vyšly také jako audioknihy v interpretaci Pavla Rímského (OneHotBook). Mimo sérii autoři vydali mysteriózní thriller Playground (2015, česky 2016).

 

banner_k_produktum_donio_v2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: