Doprava a platba

Neplníme sklady zbytečným textilem. Každé tričko, mikina či plátěnka putují k rukám mistra tiskaře až v okamžiku, kdy si je objednáte. Proto nám může v krajním případě trvat 5 pracovních dní, než textil odešleme. Většinou to ale stíháme do 3 dnů.

Doprava a eko balení v rámci České republiky

Zasilkovna_logo Balík na pobočku Zásilkovny 89 Kč
Zasilkovna_logo Doručení na adresu 109 Kč
Zasilkovna_logo Při nákupu nad 1 500 Kč ZDARMA

Doprava a eko balení v rámci Slovenské republiky

Zasilkovna_logo Balík na pobočku Zásilkovny 99 Kč / 3,90 
Zasilkovna_logo Doručení na adresu 119 Kč / 4,70 
Zasilkovna_logo Při nákupu nad 1 500 Kč ZDARMA

Platba v rámci České a Slovenské republiky

Visa_logo Mastercard_logo Online platba kartou Zdarma
ikona_banka_online_v2 Online platba převodem Zdarma
ikona_banka Bankovním převodem Zdarma

 

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak můžeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.