Věrnostní program

Zbožňujeme všechny své zákazníky, ale pro ty z vás, kteří najdou chuť u nás nakoupit opakovaně, chováme v srdci zvláštní místo hned mezi maminkou a jahodovým pudinkem.

Dlouho jsme přemýšleli, jak vás odměnit. Nasadili jsme na to ty nejlepší mozky.

Šest matematiků hospitalizovali s akutním kouřením z uší. Čtyři ekonomové se kvapně odstěhovali do města Funafuti na souostroví Tuvalu. Jeden účetní se zbláznil a domnívá se, že je kliková hřídel. Ale dokázali jsme to.

Hrdě vám představujeme Knihopolský věrnostní programknihopolsky_vernostni_program_v2

Jak přesně to funguje?

  1. Zaregistrujte se na našem e-shopu. Bum, prásk a je to! Svět se nadobro změnil a už nikdy nebude stejný. Od tohoto okamžiku totiž máte na všechny objednávky automaticky 5 % slevu
  2. Náš sofistikovaný systém (který může a nemusí obsahovat křečka v kolečku a šlapací měchy) bude od této chvíle sčítat hodnotu vašich objednávek. Jakmile u nás utratíte 2 000 Kč, dostanete na každou další objednávku slevu 10 %
  3. A to je vše… bychom řekli, kdyby to byla pravda. Ve skutečnosti totiž náš sofistikovaný systém (jenž pohání gigantické cívky a občasné podrbání kolem zástrčky) pokračuje ve sčítání vašich objednávek. Za další 3 000 Kč útraty, zvýšíme vaši automatickou slevu na 15 %.

Náš sofistikovaný systém dokáže obsluhovat jen omezené množství děrných štítků, takže sčítá pouze objednávky za posledních 12 měsíců. Musíme ještě upozornit, že se slevy nedají kombinovat s Jarním úklidem, Inkoustovým pátkem a jinými výprodeji. 

 

Tak co říkáte? Půjdete do toho s námi?